...to není jenom programování, analýzy a implementace. 
Infozóna
Komerční sdělení
NEWSLETTER
Denní přehled
Kurzy ECB



V největším industriálním areálu na Praze-západ byly na přelomu let 2011/2012 uzavřeny smlouvy o prodloužení nájmu a expanzi se třemi firmami: Albatros Media, Sportisimo a Toyota Material Handling CZ.
Sportisimo, maloobchodní řetězec se sportovním oblečením, rozšířil své sklady v Business Parku Rudná o téměř 4.000 m2 na aktuálních 11 000 m2 v hale č. 17. Sportisimo sídlí v Business Parku Rudná již od roku 2006 a nájemní smlouvu znovu prodloužilo.
Nájemcem areálu je také vydavatelství Albatros Média, které si v hale 3B pronajalo 250 m2 pro centrální sklad své knižní produkce v České republice.
Také servisní středisko manipulační techniky společnosti Toyota Material Handling CZ bude
i nadále sídlit v Business Parku Rudná, kde si firma pronajala celkem 5200 m2 v halách 3A a 3B.
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150.000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostí fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.

Přední český výrobce plastových komponent společnost LUKOV Plast spolupracoval se společností Aimtec. Hlavním přínosem řešení je bezchybný a včasný odvod správně označených finálních výrobků ze strojů.

S účinností od 1.května 2012 je v provozu celkem 28 nových bran, které poskytují alternativu k dalším branám v Singapuru a na Srí lance.

Mezinárodní logistický provider DACHSER dosáhl v roce 2011 dvouciferného růstu a zvýšil obrat celé skupiny o 13 % na 4,3 miliardy eur. K tomuto úspěchu přispělo 21 000 zaměstnanců působících ve 315 pobočkách této rodinné společnosti po celém světě.

Atraktivní návštěvy logistických center při kongresu EASTLOG 2012 doplnily špičkový konferenční program s mnoha zahraničními mluvčími v konferenční části. 15. ročník prestižního kongresu přichází s mnoha novinkami.
Mezinárodní veletrh technologií pro distribuci, manipulaci a řízení toku informací; 10. ročník, Stuttgart, 13. - 15. března 2012.
Pátý ročník mezinárodního veletrhu pro logistiku, dopravu a telematiku transport logistic China proběhne 5. – 7. června 2012 v Šanghaji. Místo konání: Shanghai New International Expo Center.
V nové rubrice budeme pravidelně přinášet stručné definice důležitých pojmů v logistice a supply chain managementu. Slovníková hesla obsahují odkazy na relevatní články.

Jediná logistická akce na Slovensku věnovaná inovacím. 28. 3. 2012, 13.00, Hotel Crowne Plaza, Hodžovo nám. 2, 816 25, Bratislava
Inzerce
Inzerce
LOGISTIKA: EASTLOG 2012
Logistika na Slovensku
Logistika v časopisu
Předplatné časopisu Systémy Logistiky je nyní možné získat zdarma
Více informací zde